Zamów swój wymarzony drewniany domek letniskowy

Zbliża się lato, a wraz z nim Twoje od dawna wyczekiwane wakacje. W tym roku chcesz je spędzić na nowo kupionej działce? Pięknie położona, w otoczeniu dzikiej przyrody, zapewni Ci możliwość relaksu w cichym i spokojnym miejscu, daleko od hałaśliwych miast? Jeśli tak, to być może do pełni wypoczynku brakuje tylko na niej domku letniskowego. Miejsca, w którym będziesz mógł wygodnie i bezpiecznie spędzić zarówno weekend, jak i kilkutygodniowy urlop. Jeśli masz wolny czas, narzędzia i chęci, takie domki letniskowe można zbudować samodzielnie. Można je także zamówić w specjalistycznych firmach, które kompleksowo zajmą się ich przygotowaniem wg wybranego przez ciebie projektu.

Jak budowane są domki letniskowe z drewna?

Firma nowoczesne-domki.pl od wielu lat zajmuje się projektowaniem i budową domków drewnianych, przeznaczonych do użytku latem, jak i domków całorocznych. W swojej ofercie posiada duży wybór projektów, obejmujących małe domki o powierzchni do 20 metrów kwadratowych, jak i największe z możliwych domków letniskowych, których powierzchnia nie przekracza 70 metrów. Taki domek to maksymalna wygoda mieszkania w nim, gdyż zapewnia podstawowe funkcjonalności, jak aneks kuchenny, salon, a także sypialnie. W zależności od wybranego projektu domku, może być ich nawet kilka, między innymi na poddaszu. Letniskowe domki drewniane produkuje się z suszonego drewna konstrukcyjnego, impregnowanego na etapie produkcji. Wszystkie elementy domku są starannie ze sobą spasowane, a do ich łączenia wykorzystuje się najwyższej jakości okucia oraz złącza ciesielskie. Tak wykonany domek drewniany może zostać wykończony przez inwestora lub naszą firmę, w zależności do zakresu podpisanej umowy.

Drewniane domki letniskowe — jaki projekt wybrać?

Do wyboru masz projektu domków nowoczesnych i klasycznych. W katalogu dostępnym na naszej stronie nowoczesne-domki.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi propozycjami domków, wraz z ich zdjęciami i wizualizacjami. Jeśli cenisz sobie nieograniczony widok na piękną panoramę, polecamy domki, w których ściana szczytowa jest w całości przeszklona. Natomiast jeśli lubisz praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, polecamy klasyczne domki drewniane z oknami rozmieszczonymi w przemyślany sposób na wybranych ścianach domu. Nasze projekty domków drewnianych bardzo różnią się od siebie, a ich wybór w głównej mierze zależy od: posiadanego budżetu na ten cel, wielkości działki, przeznaczenia domku. Niezmiennie dużą popularnością cieszą się drewniane domy letniskowe z werandą i tarasem. Latem to bardzo dobre miejsce nie tylko do wypoczynku, ale spełniające wiele innych funkcji, takich jak suszenie prania w deszczowe dni. Być może teraz wydaje ci się to mało istotne, ale podczas swojego pobytu w domku, na pewno docenisz mocniej wysunięty dach, osłaniający od deszczu.

Dlaczego domki drewniane to dobry wybór?

Policz, jak dużo pieniędzy możesz zaoszczędzić, mając własny domek letniskowy. Jeśli do tej pory wynajmowałeś domki letniskowe, mogłeś na ten cel wydać już kilka lub kilkanaście tysięcy. Im szybciej zdecydujesz się zamówić i zbudować własny dom letniskowy z drewna, tym więcej zaoszczędzisz. Będziesz mógł częściej spędzać czas na swojej działce, a nawet przeprowadzić się na nią na całe lato. Jeśli masz dużą rodzinę, oni na pewno również chętnie będą odwiedzać twój domek rekreacyjny. W końcu możesz też domki letniskowe drewniane budować z myślą o inwestycji i przeznaczyć je na wynajem okazjonalny, np. w okresie letnim lub zimowym.

Możesz również polubić…